Tvenkinių įžuvinimo srityje dirbame jau pakankamai ilgai. Savo tvenkiniuose auginame apie dvi dešimtis rūšių žuvų. Pristatome žuvis visose Baltijos regiono šalyse. Esminis skirtumas nuo kitų žuvų augintojų yra tai , kad dirbame visą įžuvinimo sezoną ir žuvų mailiaus turime beveik visada. Prekiaujame įvairaus dydžio mailiumi, nuo 5-7 cm dydžio iki jau didesnių paaugintų žuvų.

Mūsų specialistai visada patars kokios rūšies mailių ir kokį jo kiekį reikėtų įsigyti priklausomai nuo Jūsų tvenkinio dydžio ir gylio. Tai pat paaiškins Jums kaip šerti žuvis ir kokia priežiūra  joms reikalinga.

Mūsų mailius įžuvinimui yra atsparesnis ir greičiau prisitaikantis prie naujojo tvenkinio, nes yra auginamas dirbtiniuose tvenkiniuose , o ne tam pritaikytose talpose. Dėl to, kad žuvis negauna šoko perkėlimo metu, ji lengviau adaptuojasi prie naujojo tvenkinio, o tai daro mūsų mailių gyvastingesniu. Be to yra patiriami mažesni nuostoliai dėl mailiaus adaptacijos. Niekada nepaliekame mūsų klientų be patarimo ar palaikymo. Mūsų specialistai visada patars , kaip pasiekti geriausio rezultato įžuvinant vandens telkinius.

Be to mes užsiimame ir tvenkinių įrangos pardavimu. Šiuo metu prekiaujame Hiblow kompresoriais, orapūtėmis skirtoms tvenkiniams aeruoti. Vandens aeratoriai ir orapūtės (burbuliatoriai) optimaliai prisotina deguonimi įvairaus dydžio kūdras, dekoratyvinius baseinus ir tvenkinius. Aeratorius ar orapūtė būtini tuomet, kai tvenkinys yra nuolatos apšviečiamas tiesioginiais saulės spinduliais arba jame nėra vandens judėjimo. Įsigiję aeratorių ar orapūtę, galėsite užtikrinti, kad deguonis bus paskirstytas tolygiai visame vandens telkinyje, kas yra naudinga ne tik žuvims, bet ir padės ilgainiui sustabdyti procesus, skatinančius vandens žaliavimą. Dar vienas tokios įrangos privalumas – galimybė išlaikyti neužšalusį tvenkinio, kūdros ar baseino vandenį net ir žiemą, kadangi aeratorius ar orapūtė – puikios apsaugos priemonės nuo užšalimo. Techno Takatsuki – japonų kompanija, kuri 1967 m. pirmoji pasaulyje sukūrė elektromagnetines diafragmines HIBLOW tipo orapūtes. Nuo to laiko Techno Takatsuki jų pagamino per 12 milijonų, ir išlieka elektromagnetinių orapūčių naujų technologijų lyderiu pasaulyje.

Jau pradėjome tiekti į Lietuvą ir kitą įrangą tvenkiniams. Šiuo metu viena iš naujovių tinklas tvenkiniams nuo paukščių, kurie įžuvinus vandens telkinį išgaudo didelę dalį mailiaus.

Ateityje planuojame pradėti prekybčą ir automatinėmis šėryklomis vandens telkiniams.

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime, kai prekė bus sandėlyje. Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.