Lynas 8-10 cm

1.50

Ši žuvis ypatingai nereikli sąlygoms, ištverminga ir ilgaamžė. Lynas atsparus deguonies trūkumui, vandens parūgštėjimui. Todėl puikiai tinka žmonėms, kurie nori kuo mažiau laiko skirti savo tvenkiniui. Kūnas yra smarkiai gleivėtas ir pasižymi apvaliomis formomis. Tai stipri ir graži žuvis, nuo šviesiai žalsvos iki tamsiai bronzinės spalvos, priklausomai nuo vandens telkinio, kuriame gyvena. Lynai vadinami vandens sanitarais, kadangi surenka ant dugno nukritusias maisto liekanas ir taip apsaugo nuo puvimo, o tuo pačiu, besimaitindami dumbliais, padeda išvengti jų sukeliamo vandens žydėjimo. Lynas tarp žuvų augintojų yra labai populiarus, nors nepasižymi greitu augimu.
Lynai minta vandens augalų ūgliais, dumbliais, vėžiagyviais, kirmėlėmis, vabzdžiais ir jų lervomis, moliuskais, net dėlėmis, todėl pagal mitybos pobūdį lynai yra visaėdžiai, o jų racionas labai platus. Lynai tikrai padidins jūsų vandens telkinio žuvų įvairovę ir pradžiugins išrankiausius žuvų patiekalų mėgėjus ypatingai švelniu skoniu ir vertingomis maistinėmis savybėmis.

Sold Out

Produkto kodas: 12865 Kategorija:

Papildoma informacija

Išmatavimai 9 cm
Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime, kai prekė bus sandėlyje. Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.