2 Comments193 Views

 Šiuo metu mes prekiaujame įmonės Aller Aqua pašarais žuvims. Lenkijoje įsikūrusi įmonė šiuo metu yra išsikovojusi aukštas pozicijas pasaulinėje pašarų rinkoje,  kas ir lėmė mūsų pasirinkimą.

Tuputį istorijos: „Aller Mill“ šiandien vadinama „Aller Aqua“ yra šeimai priklausanti įmonė, įkurta Hans Erik Bylling – 1910 m. Nuo 1912 m.  Į malūną atvykęs  Frederiko Byllingo anūkas, kartu su žmona įkūrė šį verslą.  Nuo to laiko Bylling šeimos nariai vadovavo bendrovei. Per karą ir per taiką, per krizę ir pakilimą, malūnas išgyveno ir gerus, ir blogus laikus. Einant laikui  malūnas išaugo į  verslą .  1996 m. Žuvų pašarų gamyba tapo nepriklausomu verslu, o „Aller Aqua“ šiandien yra trečias pagal dydį žuvų pašarų gamintojas Europoje. Aller Aqua  turi gamyklas 6-iose pasaulio šalyse ir parduoda pašarus daugiau nei 60-yje. Kaip įmonė, ji yra  pakankamai didelė, kad patenkintų jūsų poreikius, bet mažesnė už didžiausius gamintojus, ir būtent tai verčia ją būti  lanksčiai, pasiruošusiai pokyčiams, kas sudaro galimybę greitai reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius.

Prekiaudami kokybiškais pašarais mes esame užtikrinti jų kokybę, todėl mūsų klientų ratas sparčiai auga.

Jau eilę metų prekiaujame visaverčiais subalansuotais pašarais žuvims. Įžuvinus vandens telkinį ne ekosistemos principu, t.y. nesukūrus ekologiškos polikultūros , žuvims yra reikalingas papildomas maitinimas.Taip yra todėl , kad auginant tarkim karpius , jei jie negauna pakankamai maisto , ima knisti vandens telkinio dugną. Taip jie pakelia nuo dugno dumlą ir telkinio vanduo tampa drumstas. Be to , jei Jūsų telkinyje sunkiai laikosi vanduo , karpiai padės jam dar labiau nusekti. Tam, kad karpiai neknistų dumblo, juos reikia reguliariai šerti. Šeriant subalansuotais pašarais, žuvų prieaugis bus didesnis, jos bus sveikesnės ir stipresnės , nes gaus pakankamai vitaminų ir maisto medžiagų. Be to , kai kurioms žuvų rūšims, kurios Lietuvos vandens telkiniuose natūraliai negyvena, reikalingas specialus racionas ir maitinimas.

Share

2 comments

  1. 3 gegužės, 2022 at 5:22 pm
    Aleksandr

    Sveiki, gal prekiaujate aller best pasarais karpiams 8-11 mm ?

  2. 4 gegužės, 2022 at 5:53 pm
    ana

    Sveiki, turim tik aller classic 8 mm

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime, kai prekė bus sandėlyje. Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.