Vandens aeravimas

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Vandens aeratoriai ir orapūtės (burbuliatoriai) optimaliai prisotina deguonimi įvairaus dydžio kūdras, dekoratyvinius baseinus ir tvenkinius. Aeratorius ar orapūtė būtini tuomet, kai tvenkinys yra nuolatos apšviečiamas tiesioginiais saulės spinduliais arba jame nėra vandens judėjimo. Įsigiję aeratorių ar orapūtę, galėsite užtikrinti, kad deguonis bus paskirstytas tolygiai visame vandens telkinyje,

kas yra naudinga ne tik žuvims, bet ir padės ilgainiui sustabdyti procesus, skatinančius vandens žaliavimą. Dar vienas tokios įrangos privalumas – galimybė išlaikyti neužšalusį tvenkinio, kūdros ar baseino vandenį net ir žiemą, kadangi aeratorius ar orapūtė – puikios apsaugos priemonės nuo užšalimo.

Šiuo metu mes prekiaujame įmonės Aller Aqua pašarais žuvims. Lenkijoje įsikūrusi įmonė šiuo metu yra išsikovojusi aukštas pozicijas pasaulinėje pašarų rinkoje,  kas ir lėmė mūsų pasirinkimą. Tuputį istorijos:

„Aller Mill“ šiandien vadinama „Aller Aqua“ yra šeimai priklausanti įmonė, įkurta Hans Erik Bylling - 1910 m. Nuo 1912 m.  Į malūną atvykęs  Frederiko Byllingo anūkas, kartu su žmona įkūrė šį verslą.  Nuo to laiko Bylling šeimos nariai vadovavo bendrovei. Per karą ir per taiką, per krizę ir pakilimą, malūnas išgyveno ir gerus, ir blogus laikus.


Einant laikui  malūnas išaugo į  verslą .  1996 m. Žuvų pašarų gamyba tapo nepriklausomu verslu, o „Aller Aqua“ šiandien yra trečias pagal dydį žuvų pašarų gamintojas Europoje. Aller Aqua  turi gamyklas 6-iose pasaulio šalyse ir parduoda pašarus daugiau nei 60-yje. Kaip įmonė, ji yra  pakankamai didelė, kad patenkintų jūsų poreikius, bet mažesnė už didžiausius gamintojus, ir būtent tai verčia ją būti  lanksčiai, pasiruošusiai pokyčiams, kas sudaro galimybę greitai reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius.

Kontaktai

Naujienlaiškis

Čia Jūs galite užsisakyti mūsų svetainės naujienas ir pirmi sužinoti apie naujas prekes
© 2019 Tabero žuvys. Visos teisės saugomos. Pagaminta Oskaraz