Prekyba žuvų mailiumi

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

   Jau pradėjome prekyba žuvų mailiumi. Šių metų asortimente yra tokios žuvys : Auksiniai karosai, dekoratyviniai karosai, karpiai, karpiai KOI, rusiški erškėtai, sibiriniai erškėtai, šamai, europiniai unguriai, baltieji amūrai, plačiakakčiai, sterlės sykai, starkiai, lydekos, dekoratyviniai karosai kometa, auksinės orfos,sterlės, sterlės albinosės, plačiažnypliai vėžiai. Užsisakyti mailių galite mūsų

svetainėje, kurioje yra taikoma lanksti nuolaidų sistema ir kainos kinta priklausomai nuo Jūsų norimo įsigyti mailiaus kiekio. Kad būtų patogiau, mes prekiaujame ir profesionaliais pašarais žuvims, bei įranga tvenkinių priežiūrai, todėl vienoje vietoje galėsite įsigyti viską, kas reikalinga Jūsų vandens telkinio įžuvinimui.

     Užsisakius įžuvinimo paslaugą mūsų specialistai atvyks į vietą, saugiai pristatys Jums mailių, atliks visus reikiamus vandens tyrimus ir visus įžuvinimo darbus. Jums teliks išklausyti instrukcijas , kaip toliau prižiūrėti vandens telkinį ir kasdien kantriai stebėti, kaip auga jūsų žuvys.

Kontaktai

Naujienlaiškis

Čia Jūs galite užsisakyti mūsų svetainės naujienas ir pirmi sužinoti apie naujas prekes
© 2019 Tabero žuvys. Visos teisės saugomos. Pagaminta Oskaraz